Twoje ciało mówi do Ciebie. Zawsze.

Czy jesteś gotowa zanurzyć się w sobie?

Japoński Masaż Shiatsu w Berlinie

Twoje ciało ma wiele do powiedzenia. Shiatsu pozwala zatrzymać się na chwilę i wsłuchać się w siebie. Wspieram Cię w uważny i delikatny sposób, abyś poczuła się zrelaksowana i uziemiona. Oferuję Shiatsu w gabinecie w Berlinie Prenzlauer Berg.

Towarzyszę przede wszystkim w procesach przejścia, podczas zmian, doświadczeń straty i żałoby. Za pomocą Shiatsu wspieram kobiety po poronieniu i utracie ciąży.

Ponadto wspieram Cię przy dolegliwościach fizycznych, takich jak stres, ból pleców lub zaburzenia snu. Oraz w tematach związanych z kobiecym zdrowiem: zaburzeniach menstruacyjnych, ciąży, połogu i menopauzie. 

Aleksandra Hoffmann Shiatsu Berlin

Aleksandra Hoffmann

Wspieram ludzi w czasie stresu fizycznego i emocjonalnego, tak aby mogli wczuć się w swoje ciało. I odnaleźć wewnętrzny spokój.

W moim doświadczeniu dotyk łączy nas z tym, co kluczowe, co w danej chwili życia domaga się przestrzeni. Jako certyfikowany praktyk Shiatsu wspieram klientów w Berlinie Mitte oraz Prenzlauer Berg. Lubię również dzielić się swoją wiedzą. Nauczam Shiatsu w Europejskim Instytucie Shiatsu ESI, a także regularnie prowadzę warsztaty automasażu dla kobiet uchodźczyń w Berlinie.

Moja edukacja i doświadczenie

     od 2022  Nauczycielka w Europejskim Instytucie Shiatsu ESI, Berlin 

2021 – 2023  Zaawansowane szkolenie w zakresie Shiatsu w ciąży i okresie poporodowym, Wellmother, Berlin

2015 – 2020  Dyplom Shiatsu, Europejski Instytut Shiatsu ESI, Berlin 

2015 – 2016  Dyplom Spiritual Development Dr. Brenda Davies, International School of Healing and Development, London

2014 – 2019  Wolontariuszka w hospicjum przy Unionhilfswerk, Berlin

"Po każdej sesji czuję się szczęśliwa. Bo złapałam kontakt ze soba, zajęłam sie swoim ciałem i duszą, wsłuchałam się w siebie. Wszystkim polecam sesje z Tobą, bo jesteś dla mnie niezmiernie ciepłą i empatyczną osobą"
-Aga-

Cieszę się na wiadomość od Ciebie!

Możesz umówić się na wizytę Shiatsu bezpośrednio przez poniższy link. 

W przypadku wizyt domowych lub pytań, wyślij mi proszę Email. Zwykle odpowiadam w ciągu 24 godzin.